Щоб скорегувати фігуру, позбутися зайвих жирових відкладень і прибрати целюліт у домашніх умовах, правильного харчування і регулярних тренувань замало. Проблемним зонам додатково потрібно організувати інтенсивний догляд. І найкращим помічником у цій справі стануть домашні обгортання. Такі процедури якісно змінюють стан шкіри, зменшуючи прояви "апельсинової кірки" і вікових змін, чудово моделюють силует, добре знімають втому і сприятливо впливають на загальний стан організму.

 

Домашні обгортання – принцип дії та ефективність

 

Обгортання – особлива спа-процедура, суть якої полягає в транспортуванні певних активних речовин у глибокі шари дерми. У процесі її проведення на проблемну зону наноситься склад, що містить певні натуральні інгредієнти – морські водорості та солі, олії, глину, каву, фруктові та рослинні екстракти, лікувальні грязі, мед та інше. Активні речовини проникають углиб шкіри через сальні залози і волосяні фолікули, всмоктуються в капіляри і кровотік, забезпечуючи бажаний вплив.

Ефективність обгортання для розв'язання тієї чи іншої естетичної проблеми залежить не тільки від складу використовуваного препарату, а й від термічної дії. За цим параметром цю процедуру ділять на такі види:

  1. Гарячі. Термоактивні обгортання розігрівають тканини в проблемній зоні до 38-40°С, що забезпечує активізацію кровотоку, інтенсивне спалювання жирів і виведення шлаків, а також більш ефективне вбирання корисних речовин. Гарячі обгортання чудово підходять для боротьби з целюлітом і зайвою вагою. І найбільш дієві вони за додаткового використання плівок і термоковдр.
  2. Холодні. Такі обгортання створюють охолоджувальний ефект завдяки компонентам ментолу і м'яти, що містяться в ньому. Подібна дія забезпечує звуження капілярів і судин, провокуючи організм посилювати потік лімфи і крові, а також обмінні процеси. Холодні обгортання швидко позбавляють підвищеної набряклості тканин, знімають відчуття тяжкості в кінцівках, добре тонізують і підтягують шкіру.
  3. Контрастні. Їх суть полягає в чергуванні складів з різним термоефектом. Наприклад, спочатку проблемну зону обробляють розігрівальною маскою, а після цього –  охолоджувальною. Контрастне обгортання не тільки сприяє розгладженню рельєфу шкіри, а й відмінно справляється з усуненням локальних жирових відкладень і навіть розтяжок.

 

Які результати можна отримати від домашнього обгортання

 

Косметологічна процедура цього типу прекрасно підходить для вирішення різних лікувально-терапевтичних та естетичних завдань. За правильного і регулярного виконання обгортання для тіла в домашніх умовах здатне дати цілий комплекс позитивних змін:

  • підвищення тургору, еластичності та пружності шкіри;
  • вирівнювання кольору шкіри;
  • корекція контурів у проблемних зонах;
  • позбавлення від набряків;
  • зменшення обсягів зайвого жиру;
  • очищення організму від токсинів і шлаків;
  • прискорена регенерація клітин дерми;
  • поліпшення кровообігу і лімфотоку;
  • усунення видимих ознак целюліту;
  • насичення дерми вологою і поживними речовинами.

Однак щоб досягти помітних результатів і зберегти їх надовго, потрібно провести повний курс процедур – від 6 до 15 сеансів з інтервалом у 2-3 дні. 

 

Як правильно робити обгортання в домашніх умовах

 

Ця процедура є абсолютно безболісною, комфортною і простою у виконанні, завдяки чому її можна досить легко проводити вдома. Насамперед потрібно придбати маски і додаткові пристосування (плівка, термоковдра), а також визначитися із зоною впливу – все тіло, тільки живіт, сідниці, стегна, руки або інша ділянка.

Обгортання для схуднення вдома рекомендують проводити ввечері, заздалегідь вирішивши побутові справи і витримавши інтервал у 1,5 години між прийомами їжі. Виконують процедуру в такій послідовності:

  1. Шкіру в проблемній зоні очищають за допомогою пілінгу і розігрівають легким масажем.
  2. На поверхню підготовленої ділянки тонким шаром наносять обраний засіб.
  3. Після накладення маски тіло обертають косметичною або звичайною харчовою плівкою.
  4. Склад витримують на шкірі протягом 30-60 хв, уникаючи інтенсивних рухів.
  5. Залишки маски змивають із проблемної зони під теплим душем.

Для закріплення ефекту після завершення процедури на оброблену ділянку обов'язково потрібно нанести крем потрібної дії – живильний, антицелюлітний, зволожувальний.

 

Бандажне обгортання в домашніх умовах – ключові особливості

 

Відмінною рисою цієї процедури є використання еластичних бинтів, просочених препаратами з певним комплексом активних речовин. Залежно від типу використовуваних складів, обгортання може надавати охолоджувальну, лімфодренажну, розігрівальну або іншу дію. Бандаж накладають на живіт, руки, стегна, сідниці та інші ділянки у напрямку венозного кровотоку (знизу вгору) після попередньої підготовки шкіри пілінг-масажем.

Зробити бандажне обгортання вдома неймовірно просто. Наприклад, у бандажному обгортанні Ароша доступний великий вибір готових наборів, у складі яких присутній комплект бинтів з різними просоченнями і додаткові ампули з препаратами різної дії. Покупцеві потрібно тільки вибрати оптимальний варіант з відповідним ефектом – ліполітичний, антицелюлітний, підтягувальний, моделювальний.

 

Кому і коли робити обгортання небажано

 

Незважаючи на високу безпеку, ця процедура має певні протипоказання. Зокрема, робити антицелюлітне обгортання вдома не можна в період вагітності, під час менструації, а також за наявності:

  • травматичних ушкоджень шкіри (опіки, свіжі шви, садна, рани);
  • полікістозу, фіброміоми та інших гінекологічних патологій;
  • гострих інфекційних, грибкових і запальних процесів;
  • тромбофлебіту і варикозної хвороби;
  • важкої форми гіпертонії та серцевих захворювань;
  • злоякісних новоутворень;
  • захворювань лімфатичної системи;
  • цукрового діабету.

Тому перш ніж проводити домашні обгортання від целюліту, рекомендуємо обов'язково проконсультуватися з лікарем. Також слід приділяти особливу увагу якості використовуваних масок, віддаючи перевагу продукції добре відомих на світовому ринку брендів. 

 

 

Популярні запитання про обгортання:

 

Чи можна використовувати обгортання в домашніх умовах?

Так, обгортання можна використовувати в домашніх умовах. Однак важливо уважно прочитати і дотримуватися інструкцій, що додаються до продукту, щоб забезпечити безпечне і правильне використання.

 

Чи допомагають обгортання від целюліту?

Так, обгортання може допомогти зменшити прояви целюліту і візуально розгладити шкіру. Ефективність антицелюлітного обгортання залежить від початкового стану шкіри і регулярності процедури.

 

Чи можна робити обгортання щодня?

Як правило, не рекомендується проводити процедуру щодня.

 

Як часто робити обгортання?

Як правило, рекомендована частота процедур – 2-3 на тиждень.