Шановні покупці, зараз ми працюємо лише по 100% передоплаті за товар. 💜 Також нагадуємо вам про безкоштовну доставку при замовленні товарів бренду Ella Bache https://odelik.com.ua/brand-ella-bache/
Графік роботи:

Пн - Пт:   10:00 - 18:00
Сб - Нд:   Вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Гелі для вмивання обличчя

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Одним з найбільш значущих етапів догляду за шкірою є очищення. До очищувальних процедур ми вдаємося щодня, і щоб ніжна шкіра обличчя зберігала молодість і здоровий вигляд, необхідний правильний підбір засобів для догляду. Гелі для вмивання обличчя – один з найпопулярніших варіантів для вирішення цього завдання, оскільки вони забезпечують м'яке і делікатне видалення забруднень і залишків макіяжу.

 

Чому варто вибрати гель, а не мило?

 

Дерматологи і косметологи сходяться на думці, що спеціальні засоби для вмивання здатні продовжити молодість шкіри завдяки збереженню вологи в клітинах. Звичайне мило такою властивістю похвалитися не може – найчастіше його склад насичений лугами, які сушать обличчя, залишають відчуття стягнутості. Так, мило бореться з брудом ретельніше, проте обличчя не рекомендується мити "до скрипу", оскільки це знищує ліпідний шар, а він забезпечує захист від негативних зовнішніх факторів.

Гель чинить м'який вплив і водночас ефективно змиває забруднення, накопичені за день, залишки макіяжу і виділення, що з'являються на шкірі вночі. Тому він підходить для використання вранці та ввечері.

Гелі зволожують шкіру, дають тонізуючий ефект, а деякі надають додатковий вплив. Наприклад, гель для вмивання для підлітків допомагає боротися з віковими висипаннями.

 

Кожному свій засіб

 

Сучасна індустрія краси пропонує широкий асортимент очищувальних гелів для вмивання, і під час вибору слід враховувати індивідуальні особливості, зокрема – тип шкіри:

  • жирна. Характеризується швидкою появою блиску і розширеними порами. Схильна до висипань через те, що пори забиваються шкірним салом;
  • суха. Унаслідок втрати вологи власники цього типу шкіри відчувають відчуття стягнутості. Суха шкіра зазвичай тонка і часто лущиться;
  • комбінована. На різних ділянках обличчя спостерігається різна інтенсивність виділення шкірного сала: підвищена жирність у Т-зоні та сухість на щоках;
  • чутлива. Страждає від алергічних реакцій, відповідаючи на вплив алергенів лущенням або висипаннями;
  • нормальна. Відрізняється рівним кольором, еластичністю, відсутністю прищів та інших запалень.

Окремо можна виділити проблемну шкіру: вона може належати практично до будь-якого виду, але схильна до акне, що ускладнює догляд за нею.

Для кожного типу шкіри передбачено свій гель. Так, гель для вмивання для жирної шкіри містить кислоти, що дають змогу нормалізувати процес вироблення шкірного сала. До складу гелів для вмивання для сухої шкіри входять олії та рослинні екстракти, що сприяють зволоженню. Гель для вмивання для комбінованої шкіри забезпечує комплексний догляд завдяки збалансованому складу. Компоненти гелів для вмивання для чутливої шкіри мають бути якомога менш агресивними.

Тим, кому пощастило стати володарями нормальної шкіри, підійдуть гелі з нейтральним складом, насичені поживними речовинами. Існують і спеціальні гелі для вмивання проблемної шкіри – вони знижують інтенсивність висипань, підсушують запалення і допомагають усунути сліди акне, вирівнюючи колір обличчя. Слід підкреслити, що в разі дерматологічних захворювань гель для вмивання від прищів безсилий – у цьому разі допоможе тільки медичне втручання, тому необхідно звернутися до лікаря.

 

Як не помилитися у виборі

 

Вибираючи гель для вмивання, потрібно насамперед орієнтуватися на ваш тип шкіри. Неправильний вибір засобу може посилити наявні проблеми: наприклад, під час використання гелів для вмивання з кислотами на сухій шкірі пересушування стане ще більш помітним і відчутним.

Бажано також брати до уваги додаткові ефекти, які може давати той чи інший гель:

  • живлення;
  • відбілювання;
  • видалення чорних цяток;
  • підсушування прищів і зняття ознак запалення.

Зазвичай ці дані вказані на упаковці.

Рекомендується вивчити склад гелю: у ньому не повинно міститися спирту і силіконів. Власникам чутливої шкіри необхідно також уникати деяких ПАРів (SLS, SLES) і ароматизаторів, які здатні викликати алергічну реакцію.

Купити гель для вмивання ви можете в інтернет-магазині Odelik, де представлений широкий вибір доглядових засобів від провідних виробників. У нашому каталозі тільки якісні гелі для вмивання для чоловіків і жінок, а багатий асортимент допоможе підібрати професійний гель для вмивання для будь-якого типу шкіри.

Вгору